انواع مکمل یونیورسال و ویژگی های آن ها

 

 مکمل های یونیورسال در زمان انجام تمرینات ورزشی و بدنسازی برای افزایش قدرت و استقامت عضلات استفاده می شود و برای بازیابی عضلات آسیب دیده نیز موثر می باشند. در قسمت زیر انواع مکمل یونیورسال را برای شما توضیح داده ایم.

 

انواع مکمل های یونیورسال

 

·       مکمل مولتی ویتامین یونیورسال: این مکمل حاوی مقدار زیادی ماده مفید و مغذی است  و به خوبی جذب بدن می شود. این مکمل از سلامت بدن محافظت می نماید و هر آنچه بدن نیاز دارد را تامین می کند.

 

·        مکمل آمینو بیف یونیورسال: این مکمل حاوی آمینو اسیدهای ضروری بدن است و برای بازیابی عضلات و افزایش قدرت و استقامت ماهیچه ها در زمان انجام تمرین های سخت مفید است.

 

·       مکمل آمینو یونی لیوریونیورسال: این مکمل شامل تمامی آمینو اسیدهای ضروری بدن و ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز است. این مکمل برای تمامی افراد ورزشکار مناسب است و موجب سلامت بدن می شود. این مکمل به رشد عضلات کمک می کند و برای افزایش حجم عضلات مفید است. مکمل آمینو یونی لیوریونیورسال برای محافظت از بدن پس از انجام تمرینات سخت و افزایش قدرت عضلات مفید است و از عضلات در برابر تحلیل رفتن محافظت می کند. ورزشکاران می توانند با استفاده از این مکمل تمرینات سخت و پرفشار را برای مدت طولانی و بدون خستگی انجام دهند.

 

·       مکمل انیمال پمپ یونیورسال: این مکمل در کنار سایر مکمل های تقویت کننده عضله مورد استفاده قرار می گیرد و پیش از شروع تمرینات ورزشی و بدنسازی مصرف می شود.

 

·       مکمل آمینو تک یونیورسال: این مکمل مخصوص افرادی است که به طور حرفه ای تمرینات بدنسازی انجام می دهند و تمرینات سخت و سنگینی دارند. این مکمل باعث افزایش قدرت عضلات می شود و با تامین انرژی مورد نیاز عضلات، عضلات را قوی و قدرتمند می کند. همچنین برای بازیابی عضلات آسیب دیده حین تمرین نیز مفید است و موجب افزایش میزان چربی سوزی در ورزشکاران می شود. این مکمل پس از انجام تمرینات سخت و سنگین مورد استفاده قرار می گیرد و میزان استقامت عضلات را افزایش می دهد.

 

مکمل آمینو تک یونیورسال حاوی آمینو اسیدهای ضروری بدن است و میزان چربی سوزی بدن را نیز بالا می برد. این مکمل با سوخت رسانی به عضلات و ماهیچه ها به رشد و افزایش قدرت آنها کمک می کند.

 

·       مکمل آمینو 1900 یونیورسال: این مکمل یکی از انواع مکمل های زود هضم است و بعد از انجام تمرینات و قبل از خواب مصرف می شود و باعث رشد عضلات می شود و عضلات آسیب دیده را ترمیم می کند. این مکمل حاوی تمامی آمینو اسیدهای ضروری بدن است و انرژی مورد نیاز بدن برای انجام تمرینات ورزشی را تامین می کند.

این مکمل را می توان پیش از خواب و بین وعده های غذایی مصرف کرد. هنگامی که بدن غذایی دریافت نکرده است، پروتئین موجود در این مکمل تجزیه می شود و انرژی لازم برای انجام تمرینات را تامین می کند و عملکرد بدن را بهبود می بخشد. دی کلسیم فسفات موجود در این مکمل برای ذخیره انرژی و بهبود سوخت و ساز بدن مفید است و عملکرد عضلات را نیز تقویت می کند.

 

 

·       انیمال پک یونیورسال: این مکمل به عنوان یک مولتی ویتامین و برای مصرف روزانه مورد استفاده قرار می گیرد و قدرت بدنی ورزشکاران ر ا برای انجام تمرینات سخت افزایش می دهد. در این مکمل چندین ویتامین ضروری بدن وجود دارد که برای حفاظت از سلامت بدن مفید هستند. این مکمل برای ورزشکارانی که برای انجام تمرینات سنگین و پر فشار نیاز به انرژی و قدرت بالا دارند بهترین انتخاب است.

 

·       انیمال کات یونیورسال: این مکمل مجموعه کاملی از ویتامین های مورد نیاز بدن است و یکی از بهترین و محبوب ترین مکمل های بدنسازی است. این مکمل برای ورزشکارانی که تمرینات سخت بدنسازی را انجام می دهند بهترین انتخاب است و برای تمامی ورزشکاران مفید است. این مکمل با کاهش چربی بدن به عنوان یک چربی سوز نیز مورد استفاده قرار می گیرد و باعث کاهش اشتها می شود.

 

از مهمترین مزایای مصرف مکمل انیمال کات یونیورسال می توان به افزایش تمرکز و بهبود عملکرد عضلات در زمان انجام تمرینات ورزشی اشاره نمود. همچنین  قدرت و استقامت بدن را افزایش می دهد و جریان گردش خون را بهبود می بخشد. این مکمل حاوی کافئین، آنتی اکسیدان، کراتین، آرژنین، تاورین، سینولین، بیوپرین و ریشه زنجبیل است و در بالا بردن قدرت و استقامت بدنی برای انجام تمرینات ورزشی و بدنسازی موثر است.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.