اواپراتور آلفالاوال

محدوده عملکرد و کاربرد مبدل حرارتی صفحه ای Alfa Laval مدل ClipLine در موارد بهداشتی مانند مبدل حرارتی مدل FrontLine است اما مبدل های ClipLine برای کارهای کوچکتر مورد استفاده قرار می گیرند.

به دلیل اینکه این مبدل انوع مختلفی دارد میتواند موارد استفاده وسیعی در تجهیزات گرمایشی و سرمایشی داشته باشد. این محموله ۲۰۲ بسته رخت را حمل میکرد که در هرات خریداری و سپس وارد نیمروز شده بود.

گفتنی است که ارگ ریاست جمهوری در اوایل جوزای ۱۴۰۰، او و ۱۰ مشاور دیگر را از سمتهایشان برکنار و تشکیلات دفاترشان را لغو کرده است.

چهار عضو دیگر شبکه نیز به دلیل دخالت در این قضیه، به ۱۶ سال حبس محکوم شدهاند. مختار رشیدی، مشاور امور حل منازعات مردمی رییس جمهور غنی بود که رهبری یک شبکه قاچاق مواد مخدر را نیز برعهده داشت.

بدین ترتیب رییس این شبکه قاچاق مواد مخدر جایگاهش را در خطر دیده و برای خروج از کابل تلاش کرده است.

او شراب را در مدت زمانی معین تا دمای پایین تر از دمای جوش آن گرم کرد و از فساد شراب تا زمانی قبل از آلودگی مجدد، جلوگیری کرد.

در کنار او، یک عضو این شبکه قاچاق مواد مخدر در عین قضیه به همین مدت حبس محکوم شده است.

در نتیجه تحقیق نهادهای مسوول مشخص شده است که این شبکه در این مدت توسط مختار رشیدی، مشاور سابق امور حل منازعات مردمی رییس جمهور غنی، رهبری شده است.

در چهارم حوت، فردی در هرات گرفتار شد که با همین شبکه مافیایی ربط داشت. گفتنی است که این ماده در افغانستان برای بار اول در سال ۲۰۰۸ میلادی در هلمند کشف شد.

کاربردی ترین نرم افزارها برای مدل سازی و آنالیز مبدل حرارتی هوا خنک یا پره ای HTRI , HTFS, B-Jac می باشد که عموما از استاندارد API 661 مربوط به “انیستیتو نفت آمریکا” برای طراحی و تولید مبدل حرارتی پره ای استفاده میگردد.

این کالا انواع مختلفی از جمله مبدل حرارتی پوسته و لوله، صفحه ای، حلزونی شکل، پره دار، لاملا و هوا خنک را دارا است. ​Th᠎is  po​st has  be᠎en done by G SA C​on tent Generato​r DEMO .

افت فشار هوا از ورود تا خروج به سمت مصرف حدود 20 تا 30 کیلو پاسکال است.(3 تا 4 psi).

سیال مورد نظر درون لوله و یا صفحه انتقال حرارت جریان دارد و هوا به صورت اجباری و یا طبیعی روی لوله ها و صفحات انتقال حرارت جریان پیدا میکند و سیال داخل را سرد یا گرم میکند. ​Th᠎is w᠎as cre​ated with t᠎he help ᠎of G SA Content G enerator D em​ov᠎er sion​!

OEM ساخت: ما می توانیم خدمات OEM با توجه به محصولات آلفا لاوال ارائه, مانند تبادل حرارت صفحه brazed, تبادل حرارت صفحه واشر.

در مبدل های حرارتی صفحه ای واشردار، حداکثر درجه حرارت مورد استفاده در آب بند کردن مبدل های صفحه ای بین 80 درجه تا 200 درجه سانتی گراد می باشد در حالی که فشار تا 25 بار نیز می رسد.

در موتورخانه تا 50 درصد و برق تا 20 درصد صرفه جویی می شود. اینکه از چه نوع جنس یا متریالی در ساخت و طراحی مبدل حرارتی صفحه ای واشردار استفاده شود بستکی به کاربرد مبدل حرارتی صفحه ای واشردار مورد نظر دارد.؛ که این مبدل حرارتی واشردار به چه منظور و برای چه عملکردی و چه سیالی مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع مبدل به صورت اختصاصی برای سیستمهای تهویه مطبوع و همچنین یخچالها طراحی شده است. مشاورین بامین تهویه آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما می باشند.

جهت جریان داخل مبدل شل اند تیوب از طریق واشر تعیین می شود. دستگاهی که این فرآیند تبادل را انجام می دهد مبدل شل اند تیوب (Heat Exchanger) معروف است.

مختار رشیدی که برای حدود چهار سال مشاور ریاست جمهوری بود، سابقه عضویت شورای ولایتی قندهار را نیز داشته است.

مشخصات دستگاه: مبدل های صفحه ای آلفالاوال یکی از مناسب ترین تکنولوژی ها برای تبادل حرارتی در صنایع مختلف می باشد.

برای افزایش زمان تبادل حرارتی بین لولهها و سیال درون پوسته از تعداد معین و مناسبی تیغه استفاده میشود. در این نوع مبدلهای حرارتی از معابر “ساندویچ شده” حاوی باله برای افزایش کارایی واحد استفاده می شود.

محدوده بهداشتی برای برنامه های غذایی کندانسور صفحه ای آلفالاوال ، آشامیدنی و دارویی ؛ یا محدوده تخصصی برای تراکم ، تبخیر و محیط های الیافی – شما با کاهش هزینه مالکیت و افزایش کارایی و ایمنی خرید می کنید.

جهت بهره مندی از این تخفیفات ویژه می بایست در سایت دابی ثبت نام نموده و فرم مربوط به دریافت دابی کد را پر کنید تا کدی 8 رقمی به نام دابی کد(دابی کد ، کدی است که دابی به اعضای خود اعطا می کند که نشان دهنده وابستگی آنها به سایت دابی می باشد .) به شما داده شود.

براساس معلومات، مشاور امور حل منازعات مردمی رییس جمهور مسوولیت رهبری و کنترل این شبکه قاچاق مواد مخدر را عهدهدار بوده است؛ موضوعی که او در جریان محکمه نپذیرفت، اما شواهد علیه او موجود بوده است.

دو عضو دیگر شبکه قاچاق مواد مخدر رشیدی به دلیل داشتن سابقه قاچاق ۳۰ کیلوگرام هیرویین، به ۳۰ سال حبس محکوم شدهاند.

در شانزدهم حوت سال گذشته زمانی که رییس شبکه برای خروج از کشور تلاش میکرد، در ترمینال ویآیپی میدان هوایی حامد کرزی از سوی نیروهای کشفی بازداشت شد؛ شخصی به نام حاجی مختار رشیدی، مشاور امور حل منازعات مردمی رییس جمهور غنی.

براساس تحقیقات، چهار عضو این گروه در گذشته در ساحه «عجمان» دُبی خانه کرایه گرفتهاند و در بیستوپنجم سرطان سال گذشته با ۱۵ کیلوگرام شیشه بازداشت شده بودند.

او در اواخر سال گذشته حین سفر به دبی، در ترمینال ویآیپی میدان هوایی حامد کرزی بازداشت شد. این رختها اما در قندهار به دست نیروهای امنیتی افتاد و راننده نیز بازداشت شد.

این مقدار شیشه پس از شستوشوی همه بستههای رخت توسط مواد الکولی، به همان شکل اولیه به دست آمد. در آنجا نیز پس از شستوشوی رختها، شیشه مورد نظر از آن دوباره به حالت اولیه به دست میآمد و فروخته میشد.

به اعتقاد اين موتر فروش، به دلیل نبود کار، ناامنی و آينده نامعلوم پس از 2014 تمامي كارها از جمله موتر فروشي به سقوط مواجه شده است، زيرا اگر كسي بخواهد سرمایهگذاری کند، به خاطر وضعیت بدامنیتی و سیاسی جراات نمیکند خطر سرمایهگذاری را به جان بپذيرد.

همچنان او از طریق مخلوط کردن شیشه با آب انار، مواد مخدر را از طریق بندر چابهار به برخی از کشورهای عربی قاچاق میکرد.

براساس معلومات، شبکه زیر کنترل او مواد مخدر نوع شیشه را به کشورهای اروپایی و عربی قاچاق میکرد و در قاچاق سیماب سرخ نیز دست داشت.

افراد وابسته به رشیدی ابتدا بستههای رخت را با شیشه ملوث میکردند و سپس آن را از طریق بندر کراچی به دیگر کشورها انتقال میدادند.

بدین ترتیب شیشه بخشی از مواد مخدره روانگردان است که بر افکار، احساسات و رفتارها تاثیر میگذارد. در جریان دادگاه، اتهامات بر رشیدی و هفت عضو این گروه سنگین خوانده شد، به خصوص در مورد دو فرد دیگر که سابقه بازداشت را نیز داشتهاند؛ بازداشت به دلیل انتقال ۳۰ کیلوگرام هیرویین.

شبکه زیر کنترل مختار رشیدی، مواد مخدر نوع شیشه را از طریق بنادر کراچی و چابهار به کشورهای دیگر قاچاق میکرد.

پس از نمونهگیری و بررسیها، مشخص شد که ۲۰۲ بسته رخت سفید با بیش از ۱۳۸ کیلوگرام مواد مخدر نوع «مت آمفتامین یا شیشه» ملوث شده است.

سرانجام پس از برگزاری محکمه ابتدایی، مختار رشیدی در پیوند به قاچاق بیش از ۱۳۸ کیلوگرام شیشه به ۲۴ سال حبس تنفیذی محکوم شد.

یک روز پس از آن، دو فرد دیگر در موتر نوع «لکسس» سفید که نمبرپلیت نیز نداشت و از هرات به سمت قندهار میرفتند، در ساحه «دروازه میرداوود» قندهار بازداشت شدند.

در بیستوچهارم جدی ۱۳۹۹، یک موتر نوع «۳۰۳» حامل رخت به وزن یک هزار و ۱۹۷ کیلوگرام حین ورود به قندهار در ساحه «پلباغ»، از مربوطات حوزه هشتم امنیتی قندهار، ضبط شد.

در خلال سال­های 1910 تا 1916، دستگاه شیردوشی توسط آقای گوستاف دلاوال طراحی شد و اولین سپراتور برای خالصسازی روغن به فروش رسید.

او در انتخابات شورای ولایتی ۱۳۹۳ با کسب حدود ۱۳ هزار رای به عنوان عضو شورای ولایتی قندهار انتخاب شد.

بدین ترتیب مختار رشیدی برای حدود چهار سال به عنوان مشاور رییس جمهور غنی کار کرده است. سرانجام در چهاردهم حمل ۱۳۹۶، ریاست جمهوری اعلام که او در بست مافوق رتبه به عنوان مشاور رییس جمهور در امور حل منازعات مردی تعیین شده است.

شیشه در سه شکل قرص، روغنی و پودر تولید میشود و قابلیت حل در مایعات را دارد. بسته به پروژه و جور کاربرد، همین مبدل به سه رخ تک گذر، دو گذر و یکسری گذر میباشد.

دو جریان سیال سمت لوله و سیال سمت پوسته فقط یکبار از یکدیگر عبور می کنند. مبدل هایی تمام استیل از ۱۸ فوت تا ۷۲ فوت قابل عرضه می باشد ولی مبدل های حرارتی مسی در هر فوت دلخواهی با توجه به حجم استخر طراحی میشوند.

1.مبدل حرارتی ورقه ای آلفالاوال دسته گسکتی CLIP-LINE این نوع مبدل حرارتی حیاتی طراحی صفحات طراحی CLIP-LINE باعث کوچکتر شدن اندازه ورودی و خروجی و عملکرد بالا و ارتقا مرحله تماس شده است.

به باور وي، ناامنيها، تراكم بيش از حد موتر و وضع قوانين دست و پاگير براي واردات موتر، آمد آمد سال 2014 از عواملی اند كه باعث ركود بازار فروش موتر در كابل و ولايات گرديده است.

بررسیها همچنان ادامه یافت و در دوازدهم حوت، چهار عضو این شبکه که در موتر «فیلدر» سرخ پلیت قندهار، برای خروج از این ولایت تلاش داشتند، بازداشت شدند.

اعضای شبکه قاچاق مواد در آنجا، رختها را با مواد مخدر نوع شیشه که به «مت آمفتامین» شهرت جهانی دارد، ملوث کرده بودند.

بدین ترتیب روند تحقیق در مورد یک گروه مافیایی مواد مخدر از همین نقطه کلید خورد. در این میان، اعضای این گروه در قاچاق برخی از مواد ممنوعه دیگر، از جمله «سیماب سرخ» نیز دست داشتهاند.

بدین ترتیب این مواد در میان رخت جای گرفته و قاچاق آن برای اعضای گروه مافیا به مراتب راحتتر شده بود.

بدین ترتیب این گروه هشت نفری، مواد نوع «شیشه» را از افغانستان به کشورهای اروپایی و عربی قاچاق میکرد. مثلا در پمپبنزین هزینه سوخت را بدهند، در رستوران هزینه غذا را پرداخت کنند و کرایه تاکسیشان را هم با استفاده از آن حساب کنند.

این ماده بخشی از ماده مخدره و نوعی از مواد محرک است که سرعت عملکرد مغز و سیستم عصبی مرکزی را افزایش میدهد.

همچنین در صورت استفاده از مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل BP10-20 در سیستم های گرمایش از کف به ازاء هر متر طول لوله PEX کار شده در کف، حدود 136 کیلو کالری ظرفیت گرمایش برای انتخاب مبدل حرارتی مورد نیاز در نظر گرفته شود.

مبدل حرارتی صفحهای آلفالاوال مدل گسکتی CLIP-LINE در صنایع پاستوریزاسیون، گرمایش، سرمایش، لبنیات، ماءالشعیر، آبمیوه، کنسانتره با سطح بهداشتی بالاتر کاربرد دارد.

مبدل حرارتی صفحهای آلفالاوال مدل گسکتی CLIP-LINE در صنایع پاستوریزاسیون، گرمایش، سرمایش، لبنیات، ماءالشعیر، آبمیوه، کنسانتره با سطح بهداشتی فراتر کاربرد دارد.  This da ta was created by G SA Content Generat or DE MO!

شیشه در سطح جهانی به مت آمفتامین شهرت دارد. مهمترین بخش یک مبدل حرارتی صفحهای از تعدادی ورق فلزی نازک با سطح موجدار تشکیل میشود.

در زمان مونتاژ مبدل حرارتی صفحه ای جوشی یا بریزپلیت، یک ورق لحیم کاری از جنس مس و یا نیکل در بین پلیت ها قرار می گیرد، بسته فشرده می شود و سپس ساعت ها در کوره پخته می شود.

پایین لولهها قرار گیرد به آن دمشی می گویند. در ادامه، این قضیه با بازداشت راننده موتر، زیر تعقیب نیروهای کشفی قرار گرفت.

این حکم در محکمه استیناف نیز تأیید شده است. بخش دیگر از این مواد نیز با آب انار مخلوط شده و در ادامه از طریق بندر چابهار به عربستان انتقال مییافت.

این مشاور غنی و هفت تن دیگر در پیوند به قاچاق مواد مخدر، از جمله قاچاق بیش از ۱۳۸ کیلوگرام «شیشه یا مت آمفتامین» به حبس محکوم شدند. ᠎Th᠎is h as been c​reat ed  by GSA Content  Generator Demov᠎ersion !

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.