بررسی کامل سایت گلاس کستل

و فلپر ساخته شده است. همچنین از مهم ترین کاربردهای سایت گلاس استفاده از آن در شیرها، مبردها، صافی ها و تله بخارهای مسدود شده است.

سایت گلاس کستل ایتالیا

این سایت گلاس ها حداکثر فشار کاری 35 بار را تحمل می کنند. با استفاده از این ابزار هنگام تمیزکاری و شستشوی خطوط متوجه باقیمانده و مواد خارجی غیر معمول می شوند و با استفاده از سایت گلاس کستل می توان میزان باقی مانده رسوب و مواد اضافی را مشاهده و تمیز کاری را تا زمان تخلیه کامل ادامه داد.

سایت گلاس کستل

اگر مقدار مایع مبرد عبوری کم باشد، مبرد به شکل کف آلود و سایت گلاس کستل حباب دار رویت می شود و اگر در سیستم تبرید رطوبت نفوذ کند، سایت گلس با تغییر رنگ در نشانه گری که در وسط آن تعبیه شده به اوپراتور اخطار می هد.

اگر وکیوم ناقص باشد سبب ورود رطوبت به داخل سیستم میشود و همچنین تبدیل ماده مبرد به حالت کف آلود سفید و حباب دار نشان دهنده وجود مشکل در سیستم است.

سایت گلاس کستل

چنانچه این مایع در مسیر حرکت گاز وجود داشته باشد برای جلوگیری از ایجاد مشکل در سیکل تبرید، بوسیله اپراتور از مسیر حذف می شود.

قیمت سایت گلاس کستل

در صورتیکه مقدار مبرد در سیستم کم باشد حباب های ریزی در آن ظاهر می شود که نشان دهنده نیاز سیستم به شارژ گاز می باشد.

خرید سایت گلاس کستل

در صورت وجود حباب یعنی بجای مایع سابکول شده، مخلوط گاز و مایع در خط وجود دارد که نشان دهنده ایراد در سیکل می باشد.

در صورت وجود کف و حباب در مبرد و مشاهده آن از طریق این ابزار ، نشان از وجود مشکل و یا اختلال در کاردکرد صحیح یکی از قسمت ها در سیستم برودتی ست.

سال سابقه از تخصصی ترین سایت های کشور در حوزه تامین تجهیزات صنایع برودتی همواره آماده خدمت رسانی سایت گلاس کستل به شما مشتریان گرامی میباشد.

از ساید گلاس های حال حاضر می توان به ساید گلاس های دید دو طرفه بخار ، ساید گلاس های پنجره ای جهت مخازن ، ساید گلاس های لوله ای ، ساید گلاس آبنما و ده ها مرد دیگر اشاره داشت .

یا شیشه های سایت گلاس که بر روی مخازن و تانک ها نصب میشود. عینک های دیداری پس از نصب ، به عنوان پنجره ای عملگرها را قادر می سازد تا فرآیندهای داخل مخازن ، لوله ها ، راکتورها و شناورها را مشاهده کنند.

بدنه ی سایت گلاس های نامبرده برنجی وبا اتصالات مسی طراحی وتولید شده اند. سایت گلاس کستل کایلی کریستن جنر Kylie Kristen Jenner در ۱۰ اوت ۱۹۹۷ در آمریکا به دنیا آمد و هم اکنون او مدل، هنرپیشه، کارآفرین و شخصیت شبکههای اجتماعی اهل ایالات متحده آمریکا است.

با استفاده از سایت گلس میتوان رنگ سیال را بررسی نمود و در نقاط مختلف مسیر آنها را با هم مقایسه کنیم.

به وسیله قطعه سایت گلاس میتوان وضعیت سیال عبوری در خط مایع چرخه تبرید را مشاهده کرده و آن را از لحاظ مقدار مایع و رنگ و میزان رطوبت نفوذی به سیستم بررسی نمود.

همچنین از روی تغییر رنگ مایع وسط این قطعه می توان میزان نفوذ رطوبت به سیستم را شناسایی نمود. اگر رطوبت در سیستم وجود داشته باشد با تغییر رنگ نشان دهنده رطوبت که در وسط سایت گلاس نصب می شود، مشخص می شود.

شرکت کستل را از صاحب نام ترین برندها در تولید سایت گلاس می توان نامید. سایت گلس محصول شرکت کستل آلمان میباشد؛ که در ایران از طریق نمایندگیهای فروش معتبر این شرکت میتوان محصول مورد نظر خود را تهیه کنید.

محصولات شرکت کستل در کشور ایتالیا تولید شده و در ایران توسط نمایندگی های فروش به بازار برودت عرضه می گردد.

سایت گلاس ها در خط جریان موارد استفاده متعددی دارند؛ این قطعه سایت گلاس کستل ایتالیا در حفظ سلامت و طول عمر کمپرسور نقش مهمی دارد.

در تجهیزات مهندسی BM ، ما طیف وسیعی از سایت گلاس کستل ایتالیا را تهیه می کنیم. بیشتر سایت گلاس ها رطوبت داخل سیستم را نیز نشان میدهند .

در یک نوع تقسیم بندی می­توان سایت گلاس­های قابل نصب روی خطوط را به دو دسته کلی تمام دید (دید 360 درجه دور تا دور- 360 View Flow Indicator) و دید از درون شاخص جریان (View Through Flow Indicator) تقسیم بندی کرد.

شیشه­ های سایت گلاس­ ( Sight Glass Window ) و نمایشگر­های شیشه­ ای ( Sight Flow Indicator ) ، دو دسته کلی از سایت گلاس­ها می باشند .

در یک نوع تقسیم بندی می­توان سایت گلاس­های قابل نصب روی خطوط را به دو دسته کلی تمام دید (دید 360 درجه دور تا دور- 360 View Flow Indicator) و دید از درون شاخص جریان تقسیم بندی کرد.

این محصول با شاخص مناسب میزان رطوبت را در سیستم نشان می دهد که در یک سیکل تبریدی قبل از شیر انبساط و بعد از تجهیزات جانبی سیکل نصب می شود.

سایت گلس در سیستم تبرید در مسیر مایع پر فشار دقیقا قبل از اکسپشن ولو و بعد از وسایل جانبی دیگری که بین کندانسور و شیر انبساط وجود دارد نصب می گردد.

سایت گلاس را باید در مسیر مایع تعبیه کرد به طوری که قبل از شیر انبساط بوده (اکسپنشن ولو) و بعد از هر وسیله جانبی در خط مایع، باشد.

مثالهایی مهمی از کاربردهای سایت گلاس از قبیل مشاهده حباب و یا کف در سیستم تبرید از وجود یک مشکل از عدم کارکرد درست یک بخش میباشد.

سه کاری که سایت گلس در خط مایع دارد شامل، نشان دادن ماده مبرد به شکل ستون جامدی ازمایع، نمایش دادن مایع به شکل کف آلود سفید و حباب دار در صورت وجود مقدار کمی از مایع و مشخص کردن میزان نفوذ رطوبت به سیستم با تغییر رنگی که توسط نشانگری که در وسط سایت گلس وجود دارد.

در مدل Ball Flow Indicator، نشانگر به صورت یک توپ می­باشد که در هنگامیکه سیال برقرار است به صورت معلق در وسط قابل رویت می­باشد.

در خط مایعهای طولانی میتوان از چندین سایت گلس استفاده نمود؛ همچنین در سیستمهایی که به درستی کار میکنند سیال سرد کننده به شکل مایع مشاهده میشود.

سایت گلس در خط مایع یا صفحه شیشه ای برای مشاهده وجود سیال سرد کننده در کمپرسور میباشد. در این هنگام اپراتور با مشاهده مایع کف آلود در صفحه شیشه ای ، متوجه وجود ایراد در سیستم میشود.

همان طور که ذکر شد، سایت گلس در سردخانه وسیله ای برای رویت سیال در سیستم می باشد و به وسیله مشاهده می توان از وجود رطوبت و برخی خرابی ها در سیکل تبرید با خبر شد.  Post h as be​en g​enerat​ed ​by G SA Conte​nt  Gen᠎erat​or Dem᠎oversion!

همچنین از سایت گلاسها برای اهداف بازرسی نیز استفاده کرد به طور مثال میتوان رنگ سیال را در قسمتهای مختلف خط با یکدیگر مقایسه کرد .

برای مثال اگر رنگ روغن بی رنگ و یا روشن متمایل سایت گلاس کستل به قهوه ای باشد پس روغن سالم است.

سایت گلاس استیل 2 اینچ خنبره مدل 09 2240 قطعه ای به منظور آگاهی از حضور و عدم حضور سیال درون خط لوله می باشد.

3-در هنگامی که خطوط حرکت سیال در چرخه مبرد در حال تمیزکاری است، سایت گلس کستل قابلیت مشاهده مواد خارجی غیرمعمول و مواد باقی مانده را فراهم می کند.

این کوکیها به طور خاص برای ارائه خدمات در دسترس از طریق وب سایت و استفاده از برخی از ویژگیها ضروری است.از آنجا سایت گلاس کستلکه این کوکیها برای ارائه وبسایت ضروری است، شما نمیتوانید از آنها بدون تاثیر بر عملکرد وبسایت خودتان، خودداری کنید.

اگر مغايرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، سایت گلاس کستل يا مشخصات درج شده روي بسته بندي، بايد کالا در شرايط اوليه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

با توجه به نیاز صنایع داخلی انواع سایت گلاس در سایزهای استاندارد و بر اساس استاندارد DIN و ANSI ساخته و تولید می گردد.

در برخی سایت گلاس ها، نمایشگر مکانیکی درون این ابزار تعبیه شده که از انواع این نمایش ها می توان به integral spout ، figer ، ball ، propeller و flapper اشاره کرد.

سایت گلاسها دارای دستهبندی و انواع مختلفی هستند که هر کارخانه با توجه به تجهیزات و خط تولید خود میتواند یک یا چند نوع از آن را تولید کند.

در این تیپ به دلیل حالتیکه در ورودی می­باشد یک جت از سیال تشکیل می­شود که باعث شده حرکت، شفافیت، رنگ و شرایط سیال به خوبی قابل رویت باشد.

از جمله وظایف سایت گلاس در ساختار سیستمهای سرمایشی بررسی داخل سیستم، گرفتگی های صافی ها و فیلتر ها، سطح مایع مبرد، حرکت سیال، رنگ و میزان شفافیت سیال و نیز رطوبت موجود در سیستم است.

سایت گلاس کستل در یک سیکل تبرید در خط مایع قبل ازشیر انبساط و بعد از هر وسیله جانبی دیگر خط مایع، نصب می شود.

اما اگر مبرد به صورت کف آلود و حباب دار خود را نمایان کند، نشان دهنده این است که یک مشکل در سیستم سرمایشی است.

و اگر کمبود مایع داشته باشیم به صورت حباب کف آلود سفید است. همچنین اگر رطوبت در سیستم موجود باشد با تغییر رنگ نشان دهنده رطوبت که در وسط سایت گلاس مشخص می شود.

اگر روغن داخل سیستم را که از شیشه سایت گلاس درصورت تمیزی کاملا دیده میشود ببینیم باید بی رنگ بوده ویا اگر رنگ روغن روشن متمایل به قهوه ای باشد روغن سالم و اگر رنگ آن تیره باشد روغن باید تعویض گردد.

مغزی سایت گلاس کستل از واکنش بسیار سریعی جهت هشدار به موقع برخوردار است. نشانگر فینجر فلو ایندیکاتور در جهت حرکت جریان تغییر ایجاد کرد و باعث نشان دادن رنگ سیال در هنگام حرکت آن می شود.

Th​is data h as  be​en  done  by GSA Content Gen er at or ​DE MO!

حرکت سیال، رنگ و میزان شفافیت سیال و نیز رطوبت موجود در دستگاه برودتی از سایت گلاس ها استفاده می شود.

بازگشت کالا و محصولات فروشگاه در بسته بندي ارسال شده جهت استفاده از ضمانت از سایت گلاس کستل روزه کالا، لازم است که جعبه و بسته بندي ارسالي کالا را تا پايان ?

با توجه به اينکه خريد از سايت و ثبت سفارش شما هزينه بر و مستلزم زمان است خواهشمند است در خريد و ثبت سفارش خود دقت لازم را بنماييد.

در موارد نادر در صورتي که کالاي سفارشي مستلزم مدت زماني بيش از يک ماه باشد، با شما هماهنگ خواهد شد.

با عرض پوزش کلیه قیمت ها در حال بروزرسانی می باشد، لطفا جهت استعلام قیمت خرید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

سایت گلاس (Sight Glass) تجهیزی برای عبور سیال است که با به کار گیری از شیشه­ های درنظرگرفته شده قابلیت مشاهده حرکت سیال، رنگ و واحد سنجش شفافیت آن وجود داراست.

در بعضا وبسایت گلاس ها از rotor یا این که پروانه به کارگیری می گردد که امداد به تشخیص جهت جریان سیال و شدت آن می نماید.

لازم است دقت شود که این مدل برای خطوطی که دبی سیال پایین می­باشد مناسب نیست زیرا سیال قدرت به حرکت درآوردن پروانه را ندارد.

از متصدیان انتظار می رود که دو یا سه لوله شیشه ، از قبل برش داده شده به طول لازم ، همراه با مهره های کنف یا لاستیک ، برای جایگزینی لوله های موجود در جاده ، حمل کنند.

البته بایستی این نکته را در نظر داشت که نشان دهنده های رطوبت قدیمی در صورت کار با مبرد های گروه HFC و روغن پایه پلی استر POE دقت لازم را نخواهند داشت.

روغن های معدنی مانند HCFC کاربرد دارند. روش های جوشکاری مس. مس چگونه در خانه جوش داده می شود؟ سایت گلاس کستل برای نشان دادن مقدار مبرد و نشان دادن میزان رطوبت درون سیستم های تبرید و تهویه بکار می رود.

سایت گلاس ها در خط جریان موارد استفاده متعددی دارند؛ این قطعه در حفظ سلامت و طول عمر کمپرسور نقش مهمی دارد.

درواقع با استفاده از سایت گلاس­ها، می­توان شیر­ها، صافی­ها، مبرد­ها و تله بخار­های مسدود شده را تشخیص داد. شما میتوانید با تغییر تنظیمات مرورگر خود و با جلوگیری از مسدودن کردن تمام کوکیها در این وبسایت، آنها را مسدود یا حذف کنید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.