برش لیزری فلزات برش لیزری برش لیزر خدمات برش لیزری فلزات

برش لیزری فلزات – برش لیزری – برش لیزر – سرویس ها برش لیزری فلزات
برش لیزر فلزات

دستگاه برش لیزر CNC به جهت برش چه موادی می تواند گزینه به کارگیری قرار گیرد؟ در ادامه همین دستگاه به جهت برش اشکال متریال ها و فلزات از اشعه لیزر به کارگیری می شود.

فناوری لیزر دوگانه به اعضا همین دستگاه قابلیت برشکاری و حکاکی بر بر روی اشکال متریال های فلزی و غیرفلزی را می دهد.

از انجا که در ادامه برش لیزری اشعه به شکل کانونی می تابد، قطعات قبل و سپس از برش تغییر و تحول دمای نا محسوسی دارا هستند در ادامه عاقبت خاصیت مكانيكي و فيزيكی متریال گزینه به کارگیری نگهداری می گردد.

به عبارتی طور که در ادامه مطلب بالا اشاره نمودیم قبل از ورود همین دستگاه به بازار، برش فلزات به شکل سنتی و دستی و با به کارگیری از دستگاه های بی آلایش نظیر فرز و سمباده انجام می شد.

به مراد این که توانمند به برش لیزری فلزات از جایی هست به غیر از حاشیه برش لیزری فلزات ، رخنه انجام می شود قبل از هر برش معمولا رخنه نمودن شامل یک پرتوی لیزر پالس با اقتدار بالا هست که به آرامی رخنه در ادامه می کند.

همینطور احتمال کمتر یافته هم وجود دارااست از تاباندن موادی که بریده می شوند ، از آنجا که سیستم های لیزر مهم حوزه‌ ای با خواص یگانه heata هستند.

هیچ محدودیتی در ادامه گزینه طرح درخدمات برش لیزری وجود ندارد . محل فعالیت و کمتر آلودگی قطعه فعالیت (از آنجا که هیچ برشی وجود ندارد) حاشیه ای که می تواند کثیف شود به وسیله مواد یا این که کثیف نمودن مواد از آنجا که ممکن استدرطول فرایند پوشاندن اعتنا عمده باشد.

اما می بایست به همین نکته نیز اشاره نماییم که دستگاه های لیزری که بتوانند فولاد چندین سانتی متر نیز ببرند، وجود دارند.

۲- تراشکاری: همین رویه به شکل دورانی هست و می تواند با تغییر و تحول حالت دستگاه به انواع گوناگون نظیر مخروطی نیز ایجاد کند.

مازاد مزایای به کارگیری از لیزر “خشک” سنتی برش با شتاب های بالا ، موازی هست برش ، و برش تمامی کاره.

نگرش ما‌درها از برش، قطع نمودن یک نصیب از فلز است. در ادامه صورت بالا بازدید میکنید که سورس دستگاه CNC لیزر با تامین انرژی خویش از یک مبداء نیرو ، پرتو نور را ایجاد میکند.پرتو به سطحی رفلکس کننده ( آیینه) تابیده می شود.

خصوصیت همین دستگاه همین هست که فقط با فشار دادن یک کلید می اقتدار به شکل اتوماتیک طرح گزینه حیث خویش را برش دهید.

اضطراری به ذکر هست فعالیت با همین دستگاه ها پیچیده نبوده و با اخذ تدریس های اضطراری و به دست آوردن تجربه قابل انجام به جهت اکثری از اشخاص می باشد.

کمپانی فی مابین المللی پرسناژ با مخلوط تازه ترین تکنولوژی روز، دستگاه های مدرن و به روز و کارشناسان چابکدست و کارشناس در ادامه دستور لیزر ، سرویس ها برش فلزات در ادامه هر ابعادی را به جهت مشتریان متشخص آماده میآورد.

همین دستگاه به سی ان جی مجهر است. مرحله تولید شده از صافی زیاد قابل قبولی برخوردار است. دستگاه های لیزری به جهت برش فلزات از شتاب زیاد بالاتری نسبت به رویه های سنتی برخوردار هستند.

در ادامه برشی که به وسیله لیزر شکل می گیرد دیگر از رویه هایی نیز زیرا قالب سازی و پرس کاری به کارگیری نمی شود.

میزان مرغوب بودن حاشیه ها در ادامه همین رویه حتی از برش لیزر فلزات نیز خوبتر است، چون هیچ تنش گرمایی به جهت فلز تولید نمی کند.

در ادامه برش لیزری فلزات بر بر روی قطعه ای که برش می خورد هیچ نوع فشار فیزیکی اعمال نمی شود و در ادامه عاقبت شاهد له شدن در ادامه حاشیه های قطعات نخواهیم بود.

علاوه بر این، فرایند برش با گاز فشار بالا معمولاً به جهت اعتنا فعالیت کاهش مطلوب است؛ پردازش دستگاه لیزر تمیزتر هست و حاشیه های انواع و طرح های پیچیده صاف خیس هستند.

و همینطور مزایای دیگر دستگاه برش لیزری فلزات همین هست که اعتنا همین دستگاه بر شالوده ضخامت فلزات هست به این معنی که اعتنا همین دستگاه با اعتنا به ضخامت فلزات، مختلف است.

معمولا پرینتر سه بعدی به جهت فعالیت بر بر روی پلاستیک مطلوب است. لیزر Nd-YAG به جهت تضعیف ماده و حکاکی بر روی قطعه و در ادامه مواردی که اقتدار زیاد دوچندان گزینه نیاز است، به کارگیری میشود.

انگلیسی ها هم در ادامه سال 1967 به کشف جت اکسیژن لیزر برش فلزات رسیدند که دراوایل ده سال 1970 ایجاد همین فناوری شروع شد..

چنانچه درباره مملکت تولید کننده دستگاه برش لیزر هیبریدی سوال داشته باشید، می بایست بگوییم دستگاه های عرضه شده در ادامه کمپانی سیمای شهر تولید مملکت جمهوری اسلامی ایران هستند. Th is c ontent has been g᠎en᠎erat᠎ed with the help  of GSA C᠎on tent​ Generat᠎or D emoversion᠎!

همین دستگاه می تواند یک مثال متاع را از نقطه صفر تا صد بسازد. داخلی با به کارگیری از یک آینه جزئی ، تا هنگامی که به انرژی به اندازه رسد گریز به تیتر یک جریان از تک رنگ نور منسجم آینه ها یا این که فیبر نوری میباشند به طور معمول به جهت ساماندهی نور منسجم به کارگیری می شود.

البته با ورود همین دستگاه و مزیت های زیاد دوچندان برش لیزری نسبت به رویه های سنتی نسبتاً امام صنعت های از همین دستگاه به کارگیری می کنند.

رویه برش واترجت به جهت هر گونه فلز با هر ضخامتی به کارگیری می شود. برش فلزات با اعتنا بالایی انجام می شود که همین اعتنا با اعتنا به ضخامت مختلف می باشد.

از آنجا که طرح های DC نیاز به الکترود دارا هستند در ادامه درون حفره ، آن ها می توانند روبرو شوند ، فرسایش الکترود و آبکاری مواد الکترود بر روی ظروف شیشه ای و اپتیک انجام میگیرد.

اشعه لیزر از یک هد ایجاد اشعه لیزر پرقدرت به خارج پرتاب شده و پس از بازخورد به فلز موجب ذوب و یا این که تصعید یا این که بخار شدن فلز می شود و ضایعات به وجود آمده به وسیله فشار گاز از بر روی جسم پاک میشود.

به یک لنز ، که نور را در ادامه آن متمرکز می نماید حوزه‌ فعالیت میگویند، که باریکترین نصیب از پرتوهای متمرکز معمولا کاهش از هست .0.0125 اینچ (0.32 میلی متر).

فرایند برش لیزری ظریف می¬تواند به طور گستردهای در ادامه چند از کاربردهای تولیدی گزینه به کارگیری قرار گیرد و به یک بودجه با ارزش در ادامه صنعت تبدیل شده است.

متمرکز و شدت یافته به وسیله یک لنز یا این که یک آینه به یک نقطه زیاد ریز در ادامه حدود 0.001 اینچ (0.025 میلی متر) به جهت تولید پرتو لیزر شدید به جهت به دست آوردن صاف ترین نقطه نهایی ممکن در ادامه ارتفاع برش کانتور ، جهت پرتو قطبش می بایست همانطور که می چرخد چرخانده شود.

را نمونه زد. برش لیزری در ادامه موردها دیگری نظیر برش فلزاتی که ضخامت آن ها اندک هست ( معمولاً کاهش 8 میلی متر) یا این که هنگامی که تلورانس گزینه حیث ذیل می باشد و به اعتنا برش بالا باشد.

برش هواگاز: به جهت برش آهن و فولاد گزینه به کارگیری قرار می‌گیرد و به برهان ایجاد حاشیه های تمیز و دقیق، زیاد مطلوب است.

میزان مرغوب بودن حاشیه ها در ادامه برش لیزر فلزات کاهش از برش واترجت است. برش لیزری منحصر فلزات امکان به کارگیری در ادامه همگی صنایعی که احتیاج به برش های دقیق، سوای رنجه و حاشیه مانند مس، استیل، آهن، برنج، آلومینیوم، برنز را دارند.

به جهت نمونه فلزهایی که که ضخامتی ذیل خیس از هشت میلی متر دارا هستند به جهت همین دستور زیاد مطلوب می باشند.

با تحریک مادهٔ مولد لیزر، پرتو با به کارگیری از تکههای آینه منعکس میگردد تا انرژی اضطراری به جهت تبدیل شدن به یک جریان نور تک رنگ منسجم را به دست آورد.

در ادامه محوری سرعت بالا تشدید کننده جریان ، ادغام کربن هست دی اکسید ، هلیوم و نیتروژن در ادامه گردش با شتاب بالا به وسیله توربین یا این که دمنده است.

همانگونه که اشاره شد سیستم CNC، ابزاری به جهت در دست گرفتن هد اتومبیل جهت دستیابی به الگوی برش ظریف و حرکت برنامه تلویزیونی ریزی شده آن بر بر روی میز فعالیت است.

تلورانس به اعتنا برش دستگاه اشاره دارااست که هرچه اعتنا فراتر باشد میزان مرغوب بودن خوبتر خواهد بود. کاربرد بزرگ دستگاه برش لیزری فلزات سبب ساز شد که از همین دستگاه در ادامه صنعت های متفاوتی اعم از صنعت های پزشکی، نظامی، ساختمانی، آزمایشگاهی و …

اشعه ای که در ادامه حین برش لیزی ایجاد می شود در ادامه وضعیت کانونی تابیده شده در ادامه عاقبت دمای قطعه گزینه حیث ما‌درها در گیر تغییر و تحول چندانی نخواهد شد و این دستور منجر می شود تا خصوصیت های مکانیکی و فیزیکی ماده گزینه حیث ما‌درها نگهداری شود.

ما‌درها چندین برهان به جهت به کارگیری از دستگاه برش لیزر به جهت فلزات را ابلاغ کرده ایم. فقط کافیست در ادامه شکل نیاز به اخذ مشاوره با کارشناسان کارشناس ما‌درها با شماره 02149063 تماس حاصل نمایید.

تیوب های شیشه ای: تیوب های شیشه ای را می توان پراستفاده ترین گونه تیوب در ادامه حیث گرفت، چرا که مهم هزینه کمتری میباشند و علت آن برانگیختهشده گاز با جریان مستقیم هست که فرآیند مناسب و سادگی است.

در ادامه شکل ظریف خیس و به کارگیری از انرژی کمتری به جهت برش ورق فلز؛ با همین حالکه ، عمده لیزرهای صنعتی نمی توانند از فی مابین بروند؛ضخامت فلز عمده است.

سمباده زنی: مثل رویه سنگ زنی هست با همین تفاوت که مقدار توشه برداشته شده از بر روی قطعه،از سنگ زنی زیاد کاهش است.

همینطور مهم اعتنا و میزان مرغوب بودن بالایی هست و به کارگیری از همین رویه زیاد آسان هست و حتی سوای اپراتور هم می توان فعالیت برش را انجام داد.

رویه جدیدتر و دوستداشتنی خیس شده است. فرایند اتومبیل برش لیزری چطور است؟ برش لیزری فلزات در ادامه کمترین دوران ممکن،با کمترین هزینه،بالاترین اعتنا و سوای کوچکترین زخم به مرحله فلز می تواند هرآنچه گزینه نیاز شما باشد را ایجاد کند.شما دیگر نیاز به تولید قالب های گوناگون ندارید و تام قطعات شما به شکل یکسان و سوای کوچکترین نادرست برش میخورد.

به مراد پرداخت کاری از اشکال دستگاه های پرداخت کاری به کارگیری می شود تا تام و یا این که عمده ضایعات را از فی مابین ببرد.

پرسناژ در ادامه همین حوزه و ارائه سرویس ها برش لیزری فلزات و غیر فلزات، حکاکی لیزری فلزات و غیر فلزات و همینطور پرداخت کاری فلزات را به شما دوستان ارائه می دهد و سرویس ها ارائه شده به وسیله کمپانی فی مابین المللی پرسناژ را میتوانید با مراجعه به بخش های داخلی وب سایت، بازدید کنید.

که با به کارگیری از یونیت های یگانه می تواند مقطع فی مابین 0.5 تا 160 میلی متر را ارتقاء دهد. ۴- سمباده زنی: همین رویه نیز مشابه رویه سنگ سنی هست البته تفاوتش در ادامه همین هست که مقدار ضخامت یا این که توشه برداشته شده از بر روی قطعه سنگ زنی کاهش می باشد.

دستگاه های CNC ایجاد لیزر میتوانند اشکال متفاوتی از لیزر را تولید نمایند.این لیزرها بااسامی: لیزر گازی، لیزر شیمیایی، لیزر رادیو اکتیو، لیزر جامد شناخته میشوند.بیشترین به کارگیری در ادامه صنعت فقط از دو گونه لیزر گازی و لیزر جامد است.

دارند، البته در ادامه صنعت از دو گونه رایج لیزر های گازی و جامد به کارگیری میشود. در ادامه فرآیند دستگاه های برش لیزر سی ان سی چه گونه گازی مصرف می شود؟

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.