برش لیزر استیل مجموعه شیت لیزر

این سورس که بدون شک بهترین سورس موجود در دستگاه های لیزر است، به عنوان سورس مورد استفاده دستگاه های لیزر مجموعه نوین تاک لیزر نیز می باشد.

خدمات برش لیزری ورق استیل

با توجه به اهمیت و کاربرد فراوان آن در صنایع مختلف، برش لیزری استیل که کار برش دادن این آلیاژ معروف و پرکاربرد را بسیار راحت کرده است از اهمیت بالایی برخوردار است.

برش لیزر استنلس استیل

سرعت برش لیزر سریع است در عین حال از ظرافت بالایی نیز برخوردار است، به گونه ای که نیازی به پردازش مجدد ندارد.

استفاده از دستگاه لیزر فلزات چندین مزیت منحصر به فرد برای ساخت و پردازش فلز دارد که میتواند باعث صرفه جویی در زمان و به حداکثر رساندن ظرفیت تولید شود.

قیمت برش لیزری ورق استیل

تاج به کار رفته در اینم دستگاه ها تماماً از آلومینیوم یکپارچه تولید شده است که عملکرد پایدار و مطمئن این محصول را تضمین می کند.

بطورکلی از مجموع 30 برند موجود در دنیا میتوان 5 تولید کننده سورس لیزر را به عنوان مطرح ترین آن ها ذکر کرد.

دستگاه برش لیزری ورق استیل

سورس ای پی جی را میتوان برند برتر سورس در دنیا دانست که تحت لیسانس کشور آمریکا و یا روسیه تولید می شود.

خدمات برش لیزر استیل در اصفهان

در بین سورس های نامبرده برند های موجود و محبوب در ایران عبارتند از سه برند RAYCUS, MAX و IPG .

از طرفی واکنش بین اکسیژن و ماده، انرژی اضافی جهت حرارت تولید می کند که باعث حمایت از فرایند برش می گردد.

برش لیزری پلاک استیل

شکاف آن باریک و در محدوده ای بین ۳ الی ۱ میلیمتر است. آهن ( با ضخامت 10 میلیلمتر، با طول 3000 میلیمتر و عرض 1500 میلیمتر )، استیل ( با ضخامت 4 میلیمتر، با طول 3000 میلیمتر و عرض 1500 میلیمتر )، آلومینیوم ( با ضخامت 3 میلیمتر، با طول 3000 میلیمتر و عرض 1500 میلیمتر )، آهن گالوانیزه ( با ضخامت 5 میلیمتر، با طول 3000 میلیمتر و عرض 1500 میلیمتر ) ، برنج ( با ضخامت 3 میلیلمتر، با طول 3000 میلیمتر و عرض 1500 میلیمتر ) و مس ( با ضخامت 3 میلیلمتر، با طول 3000 میلیمتر و عرض 1500 میلیمتر ) را با دقت و ظرافت بالا برش می دهد .

دقت برش لیزر دستگاه در تمامی ورق های ذکر شده و در تمامی ضخامت های مختلف حداکثر تا ۰٫۱ میلیمتر می باشد.

برش لوله استیل با لیزر

این نور پس از همسو شدن در آینه ها تنها در یک جهت به سمت لنز هدایت شده و متمرکز می شوند و از هد دستگاه که قسمت خروجی لیزر جهت اعمال فرآیند برش روی متریال متنوع خارج شده و با دقتی شگفت انگیز انواع اجسام سخت همچون فولاد تا ورق های آلومینیوم و به طورخلاصه هر فلز و ماده ای که به روش سنتی قابل پردازش نباشند به راحتی توسط این دستگاه پرقدرت قابل برش زدن است.

برش لیزر لوله استیل

از مهم ترین برتری های دستگاه لیزر فایبر نسبت به سایر فلزبر ها میتوان به قیمت مقرون به صرفه، عمر بالا و دقت بسیار آن ها اشاره کرد.

سایر قطعات بیشتر وظیفه حفاظت از دستگاه را به عهده دارند. برخی از مهم ترین آنها شامل: سورس، سیستم CNC، دستگاه چیلر، دستگاه خشککن، فیلتر، تیوب، آینه ها، لنز، هد دستگاه، سیلندر یا مخزن گاز، کنترل پنل و …

این دستگاه ها از قطعات و سیستم های پیشرفته که با همکاری یکپارچه با یکدیگر از قدرت لیزر در جهت برش مواد فلزی سخت و ضخیم بهره میبرد، تشکیل شده است.

خدمات برش لیزر ورق استیل

برش لیزر استیل با بهرهگیری از تکنولوژی پیشرفته و بینظیر شما را قادر میسازد تا با حذف محدودیتهای شیوههای سنتی برشکاری قطعات، طرحها و ایدههای پیچیده پروژههای صنعتی خود را با سرعت هرچه تمامتر و کیفیتی بالاتر اجرایی کنید.

قیمت دستگاه برش لیزر استیل

در روش های دیگر و روشهای سنتی برش فلز نیاز به تعویض قطعات، نصب ابزار جدید، تیزکردن و نگهداری مداوم دارید اما برش لیزری نیاز به نگهداری ندارد و ساخت اشکال دقیق و با جزئیات به خوبی و در کمترین زمان قابل انجام است.

کنترل ماشین فرز معمولاً به دو روش دستی و اتوماتیک انجام می گیرد. بهطورکلی میتوان تیوب دستگاه لیزر را در دو دسته بندی اصلی تیوب های شیشه ای (DC) و تیوب های فلزی قرار داد.

دستگاه لیزر استیل

بنا به درخواست صنعتگران گرامی هر دو بدنه قابل سفارش می باشند. طیف وسیعی از صفحات فلزی به وسیله توانایی لیزر به کار رفته در دستگاه های برش لیزر فلزات قابل پردازش هستند.

قیمت برش لیزر ورق استیل

سهولت در بهکارگیری، افزایش سرعت کار،کاهش قابل توجه میزان خطای کار، امکان ایجاد طرحهای پیچیده و حکاکی بر روی اجسام فلزی و چوبی،کیفیت و تمیزی (عدم وجود لبههای اضافی در قسمتهای برش خورده) محصول نهایی از جمله خدمات دستگاه برش لیزر cnc به جای برشهای مکانیکی و سنتی است.

بسته به صنعتی که در آن شاغل بوده و انتظاراتی که از دستگاه فلز بر خود دارید، ابعاد و اندازه کارگاه و همچنین ابعاد و اندازه دستگاه لیزر فلزات متناسب با آن، سرعت اجرای لیزر و کیفیت خروجی قطعات از آن، امکان جابجایی دستگاه، میزان و حجم کاری که دستگاه لازم است انجام دهد و بسیاری از موارد دیگر دستگاه برش لیزر متناسب با نیاز شما نیز متفاوت خواهد بود.

برش لیزر استیل مشهد

لیزر با بالا بردن حرارت سطح یک ماده موجب تبخیر یا ذوب شدن آن قسمت شده و در نهایت برش لیزری انجام می شود.

کار با انواع دستگاه های لیزر نیازمند تخصص، تجربه و دانش کافی اپراتور آن می باشد. دستگاه لیزر فلزات مدل LF-H در توان های 1000 الی 8000 وات تولید می شوند.

خدمات برش لیزر استیل

این سری از دستگاه های لیزر در توان های 500، 1000 و 1500 وات تولید و عرضه می شوند. این مدل از دستگاه های لیزر فلزات که در توان های 1000 الی 8000 وات تهیه و توزیع می گردند قابلیت برش انواع فلزات اعم از استیل ضد زنگ، کربن استیل، فولاد آلیاژی، آهن فنری، صفحات مسی، ورقهای آلومینیوم، طلا و نقره را دارند.

برش لیزری استیل تبریز

در هنگام برش لیزر استیل، قسمتی از ماده که بریده میشود توسط فشار گاز از روی جسم پاک میشود تا سطح مورد نظر با کیفیت عالی بریده شود.

محدوده طول موج لیزر فایبر به گونه ای نیست که بتواند در مواد غیرفلزی جذب شود و به آن نفوذ کند.

اپراتور دستگاه لیزر باید تسلط کافی جهت کار با انواع نرم افزار ها را دارا بوده و بتواند با سرعت عمل و دقت مناسب با دستگاه مدنظر کار کند تا هم ایمنی خود و هم ایمنی دستگاه را تأمین نماید.

دستگاه برش لیزری فلزات نسبت به دستگاه های برش CO2 که نیاز به تأمین گاز دارند هزینه ای کمتر را نیاز دارند.

همچنین شکل برش و اتصال نگهدارنده قطعه کار و میز، کمترین احتمال آسیب خط و خش طراحی شده است که در کارهای ظریف و دقیق از جمله فلزات براق نظیر استیل احتمال بروز خسارت را به صفر میرساند.

برش ورق استیل در صفادشت کرج ، صنایع تولید هوا و فضا و صنایع ساختمانی از برش لیزری برای ساختن قطعاتی مانند قطعات دقیق ، واشر ، سلولهای خورشیدی ، نازلها و تخته های مدار استفاده می کنند.

استیل آلیاژی از آهن است، که در آن از ترکیبات کربن در حدود 2 درصد استفاده شده است، این فلز از انعطاف پذیری و استحکام بالایی برخوردار است، به همبن دلیل مصارف بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد، و برش دادن و تغیر اندازه و ابعاد آن در صنعت اهمیت ویژه ای دارد.

حکاکی بر روی متریال های مختلف: حکاکی به ظرافت و دقت بالایی نیاز دارد. این سورس دارای کیفیت و کارآیی بسیار بالایی است.

درواقع میتوان گفت این نوع صنعت و متریال هدف شماست که تعیین کننده دستگاه برش لیزر متناسب با کسب و کار شماست.

᠎This article was w᠎ri᠎tt​en ᠎wi​th GSA C ontent Generat or DE MO.

کار پردازش و جابجایی مواد، از جمله برش، مناطقی هستند که حوادث اغلب در آن ها رخ می¬دهد. دستگاه برش یکی از پرکاربردترین دستگاه ها در سراسر جهان به شمار می رود.

قسمت مکانیکی دستگاه با سطح کار تماسی نداشته بنابراین سطح قطعه را خراش نمی دهد. بنابراین پیش از اقدام به خرید دستگاه برش لیزر حتما تحقیقات خود را کامل کنید.

جالب است بدانید؛ اصول کار این دستگاه ها، بر طبق علم فوتونیک می باشد. علاوه بر توان متفاوت در این دستگاه ها نوع هد مورد استفاده در این دستگاه ها نیز با یکدیگر متفاوت است.

ضمن اینکه در این دستگاه ها میزان برق مصرفی بسیار کمتر از سایر دستگاه های برش است. برش لیرزی فلزات یک فرآیند تولیدی از کارکرد لیزر برای برش انواع فلزات است، که هم از لحاظ طراحی و هم از نظر کاربرد از سایر دستگاه های برش متمایز است.

برش لیزری توانایی و دقت بیشتری نسبت به سایر روش های برش فلزات مانند برش پلاسما واترجت دارد. روش عملکرد به صورت مختصر به این شرح است که گازها و مواد جامدی که در سورس هستند با اعمال ولتاژ دچار برانگیختگی و تخلیه الکتریکی شده و از خود نور ساطع می کنند.

مزایای استفاده از دستگاه برش لیزری بسیار است که همانطور که بیان شد صرفه جویی در هزینه مواد، صرفهجویی در ضایعات، دقت بالا، تنظیم الگو های برش جهت کاهش در تولید ضایعات، افزایش سرعت، کاهش زمان تولید از مهمترین مزایای استفاده از این دستگاه برش فلزات است.

سورس دستگاه لیزر را میتوان قلب تپنده دستگاه های لیزر در نظر گرفت. چیلر به سیستمی گفته می شود که قابلیت کاهش دما در محیط را از طریق مواد گوناگون همچون گاز یخچال و یا آب دارا باشد.

ثبات لیزر در طول فرآیند برش که در مسیر باریک حرکت میکند سبب ایجاد لبه های تمیز تر می شود که از تاب برداشتن و اعوجاج فلز جلوگیری میکند.

دقت بالا، برش سریعتر، مسیر برش در محدوده ای ظریف که از الگوی برش تبعیت میکند، برش صاف و هزینه پردازش کم از جمله مزایایی است که این دستگاه برای شما به ارمغان می آورد.

بیشتر دستگاه هایی که قادر به برش فلز هستند ، نیاز به نوع فضای موجود در یک کارگاه دارند. تیوب های شیشه ای: تیوب های شیشه ای را میتوان پراستفاده ترین نوع تیوب در نظر گرفت، چرا که دارای هزینه کمتری هستند و علت آن برانگیختهشده گاز با جریان مستقیم است که فرایند ارزان و آسانی است.

تیوبهای فلزی: بطورمکلی میتوان گفت هزینه ای که لازم است جهت تهیه تیوب فلزی بپردازید بیشتر از هزینه خرید تیوب شیشه ای است اما این نوع از تیوب ها دارای مزایایی نیز هستن از جمله اینکه در بسیاری از موارد به خنککننده نیازی نداشته و تنها از طریق هوا خنک میشوند، در تیوبهای فلزی از فرکانسهای رادیویی جهت برانگیختهشدن گاز استفاده میشود و تیوب های فلزی میتوانند برشهای ظریف تری را نسبتبه تیوب های شیشه ای ممکن سازند.

بهینه سازی طرح و اشکال مختلف و تغییر اندازه آن ها در دستگاه برش لیزری به سادگی و با فشار دادن چند دکمه حاصل می شود.

در این دستگاه ها قسمت فعال دستگاه درون یک محفظه مطمئن قرار گرفته شده است تا ایمنی بیشتر را فراهم آورده و محیط پیرامون را از اشعه لیزر و همچنین پرتاب احتمالی ذرات فلز در امان نگاه دارد. ​Th​is ​da ta h​as ᠎been g ener ated by G SA᠎ C​ontent G en᠎erator Demover᠎sion !

این سورس را نیز میتوان تا حدودی هم رده سورس مکس دانست. این فلز در وسایل و تجهیزات آشپزخانه نیز کاربرد فراوان دارد.

این ویژگی از تابیدگی لوله های کشیده نیز جلوگیری به عمل می آورد. قیمت سورس های MAX و RAYCUS باهم برابرند و تنها به علت کیفیت بیشتر سورس مکس این سورس انتخاب نوین تاک جهت استفاده و همچنین معرفی و ارائه به مشتریان عزیز می باشد.

همچنین قیمت قطعات ارائه شده در مبین تک پایین ترین قیمت در کل بازار ایران و خاورمیانه می باشد. این کار با هزینه و اتلاف وقت بسیار پایین انجام می شود و کیفیت خروجی کار بسیار بالا خواهد بود.

در دستگاه های لیزر غیر فلزات با توجه به متریال هدف برش معولاً از تیوب لیزر با توان پایین که حداقل آن 100 وات استفاده می شود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.