برش لیزر انواع آلیاژ استیل مجموعه شیت لیزر (2)

برش لیزر اشکال آلیاژ استیل – تیم شیت لیزر
برش لیزر استیل

یکی از از روشهای پیشرفته و گزینه اعتنا به جهت برش مواد از گزاره استیل، برش لیزر است. سرویس ها برش لیزر به تیتر یکی از از اشکال روشهای برش اشکال ورق استیل و بقیه فلزات در ادامه مقطع ضخامتی ۱۰ تا ۲۵ میلی متر به کارگیری میشود.

برش لیزر استیل

Th is h as been cre ated  by GSA Conte᠎nt Ge nerator ᠎DE​MO!

و به وسیله لنز که در ادامه سروصدا دستگاه قرار دارااست به نقطه مربوطه تابیده میگردد همین لنز بضاعت آنرا دارااست که اشعه را تا ۲۳/۰ میلیمتر ریز کند.

هر چه پلیسه ایجاد شده سپس از برش کاهش باشد، میزان مرغوب بودن آخری خوبتر هست و نیاز به فرایند ماشینکاری ثانویه کاهش میشود. Conte nt has be en generat ed with G SA C ontent G enerator D em oversion.

اضطراری به ذکر هست که همین کمپانی علاوه بر دستگاه های موجود در ادامه بازار بیش از 14 گونه متاع تازه طراحی و ایجاد کرده هست که متناسب با نیاز خریدار و فقدان های بازار طراحی و عرضه شده اند. Th is ᠎data has ᠎been generat ed  by GSA᠎ C​ontent᠎ Generator D​em ov᠎er᠎si᠎on !

شتاب بالای عملیات برش، میزان مرغوب بودن خوب حاشیه های برش و گرما دادن حوزه‌ کوچکی از ماده اول برش لیزری دو بعدی را به روشی معمول به جهت اشکال محصولات تبدیل کرده است.

معمولاً به جهت برش قطعات ریزتر همین فلز از لیزر فایبر به کارگیری می شود. زمان برش برنج کمی از نور اشعه لیزر رفلکس شده که سبب ساز تولید خلل در ادامه کارکرد دستگاه برش می شود و از آنجایی که دستگاه لیزر به آینه و عدسی مجهز است، حذف تام همین بازتابها در ادامه فعالیت امکانپذیر نیست؛ گرچه کاربرد لایههای مات می تواند تاحدودی همین مشکلات را کمتر دهد.  Da᠎ta was created  with t he he lp of G SA Content G en​erat or D​emov᠎ersi on.

در ادامه واقع زیرا برش لیزری استیل زیاد یکنواخت، صاف و ظریف انجام می شود، تأثیر منفی بر بر روی صفحه های استیل یا این که دفرمه شدن آن ندارد.

همین لیزر بضاعت برش صفحه های استیل 1 میلیمتر را با سرعتی بالا (حدود 18 متر در ادامه دقیه) دارد.  This data was created wi᠎th  GS A ᠎Cont᠎en​t Genera᠎to r DE MO.

همین فلز در ادامه وسایل و تجهیزات آشپزخانه هم کاربرد مضاعف دارد. ارزش مناسب، استحکام و انعطاف پذیری بالای همین فلز موجب شده تا در ادامه نصیب های گوناگون زندگی ما‌درها کاربرد داشته باشد.

یکی از از عنصرها موجود در ادامه همین آلیاژ کربن است، که کاهش از ۲% کربن در ادامه همین برش لیزر استیل آلیاژ موجود است. نکته ای که می بایست در ادامه برش لیزر استیل به آن اعتنا کنید، همین هست که در ادامه شکل به کارگیری از گاز نیتروژن، حاشیه های سیاه برش استیل که حاصل از به کارگیری اکسیژن در ادامه برش است، از فی مابین خواهد رفت.

تعیین اقتدار دستگاه، گونه گاز برش گزینه به کارگیری و پارامترهای برش استیل عمدتا بر مبنای کالا قطعه و ضخامت آن شکل میگیرد.

یکی از از پارامترهایی که می بایست در ادامه برش استیل به آن اعتنا داشته باشید، صافی مرحله و عدم اکسید شدن آن است.

اگر دوست دارید همین نوشتار را داشته باشید و مایل به اخذ داده ها زیاد عمده در ادامه گزینه برش استیل با لیزر لطفا به تماشا از وب وب سایت ما.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.