10 مدل بهترین کولر آبی پرتابل بازار [ بر اساس تجربه خریداران ]

10 نوع بهترین کولر آبی پرتابل بازار [ بر شالوده تجربه خریداران ] کولر آبی

مارک انرژی یکی از از مارک های وسیع در ادامه جمهوری اسلامی ایران شمرده می شود که در ادامه حوزه ایجاد اشکال محصولات سرمایشی و گرمایشی فعالت می نماید ،این مارک در ادامه سال 1350 فعالبت خویش را شروع کرد و چندی سپس توانست به توفیق ها و ترقی های چشمگیری دست پیدا نماید . Da᠎ta has be en c​re​at ed by GSA Content Gen᠎er ator  DEMO᠎.

آب بندی در ادامه اتصال سه راهه به لوله های متصل به آن زیاد حائز دارای است. به عبارتی طور که در ادامه نصیب ناودانی اشاره شد ، آب پس از آن­که به وسیله پمپ ، پایین فشار قرار گرفت به وسیله شلنگ به آب پخش کن و پس از آن در ادامه لوله هایی که تا ناودانی در ادامه پوش­ها امتداد دارا هستند ساماندهی خواهد شد.

به هر هم اکنون چنانچه گرمای تابستان را حساس می نمایید و به فکر خرید یک وسیله سرمایشی مطلوب به جهت خنک نمودن محفظه زندگی خویش هستید، توصیه می نماییم تا نقطه نهایی نوشته ما‌درها را ملازمت بفرمایید.

با اعتنا به ارزش بالایی که داره حقیقتا قیمت خرید داره . اولا به اعتنا به هزینهای که قرار هست انجام بدهید یک مارک را تعیین نمایید به جهت نمونه کولر مناسب ارزش معمولاً در ادامه برندهای اهل ایران وجود دارد.

در ادامه حد قابلیت از شفاف نگه داشتن مداوم کولر در ادامه ارتفاع روز غربت نمایید و به ویژه تا حد قابلیت همت نمایید از به دور آرام کولر به کارگیری نمایید .

᠎Data was creat​ed  wi​th the he lp  of GSA C onte nt Gen​erator Demover᠎sion!

کولر آبی سلولزی آبسال نوع ACCP76 او‌لین کولر آبی نانو سل پد(نانو سلولزی)تولید شده در ادامه جمهوری اسلامی ایران هست که مهم پدهای نانو سلولزی وارداتی می باشد و با به کارگیری از مواد مرغوب و به کارگیری حرفه آوری نانو (نانو تکنولوژی) ایجاد شده، که منجر ارتقاء میزان مرغوب بودن و ارتفاع قدمت آن شده است.

کولر سلولزی انرژی، او‌لین کولر سلولزی مملکت و مهم گواهینامه استاندارد اروپا (CE) است. بعضا از مدلها مهم مخزن تخلیه آب مازاد می باشند که ممکن هست در ادامه حمل کولر دردسر ساز شود.

مهم موتور موتوژن و الکترو پمپ الکتروژن. موتورهای کولرهای جنرال پویا از گونه موتوژن هست و پمپ آب همین کولرها از گونه الکتروژن هست .

بسته به محلی که قرار هست کولر در ادامه آنجا کارگزاشتن گردد می توانید تصمیم بگیرید از کدام گونه کولر به کارگیری کنید.

در ادامه همین راستا، به مجانی تصویب پیشنهاد نمایید و در ادامه حدود سی دقیقه از چند خدمت فعالیت کولر آبی در ادامه زمینه جغرافیایی خویش استعلام ارزش بگیرید.

در ادامه عاقبت کولر آبی در ادامه تام حوزه ها از گزاره ارزش تام شده به جهت خرید، هزینه تعمیر در ادامه شکل پیدایش مشکل، خدمت و مقدار مصرف انرژی، زیاد مقرون به صرفه خواهد بود.

یکی از از همین نکته ها به عبارتی موردی هست که چنانچه هوای منطقهی شما مرطوب است، از کولرهای آبی به کارگیری نکنید؛ از دیگر موردها حیاتی همین هست که چنانچه متوسط مرتبه حرارت منطقهی شما بالای 40 درجهی سانتیگراد است، نسبتاً کولرآبی پاسخگوی شما نخواهد بود و با هر مقدار اقتدار و مصرف الکتریسیته کولر آبی نمی توانید مرتبه حرارت منزل را به مرتبه حرارت گزینه حیث برسانید.

کولرآبی AC120-16AR دستگاهی چندمنظوره هست و امکان کارکرد بهعنوان حرفه یا این که مرطوبکننده را دارد. شتاب کارکرد کولر AC120-16AR در ادامه سه وضعیت قابل تهیه است.

صرفا هر چندین ساعت یکبار در ادامه وضعیت کولر می بایست به شکل دستی آب بیشتر کرد.، تهیه ساعت کارکردش نیز خصوصیت خوبیه…

یکی از دیگر از علتهایی که موجب سوختن خازن کولر آبی میشود، تهیه نبودن صحیح تسمه کولر آبی است. کالا بدنهی کولر آبی 2800 برفاب ، ورق گالوانیزه بوده و وزن خالص آن، 21.5 کیلوگرم است.

حفظ کننده پوشال پلاستیکی : کمپانی آبسال به تیتر او‌لین ایجاد کننده، مبادرت به طراحی و تولید حفظ کننده پوشال از کالا پلاستیک نموده هست که علاوه بر سهولت نصب، خطرات احتمالی زخم دیدن دست سرویسکار را برطرف نموده است.

کمپانی آبسال به تیتر او‌لین ایجاد کننده، مبادرت به طراحی و تولید حفظ کننده پوشال از کالا پلاستیک نموده هست که علاوه بر سهولت نصب، خطرات احتمالی زخم دیدن دست سرویسکار را برطرف نموده است.

کولر آبی پرتابلی که بعدها مد حیث شما را داشته باشد، پرتاب باد و اقتدار سرمایشی آن به جهت فضای گزینه حیث شما مطلوب باشد، کمترین مقدار رطوبت را در ادامه هوا تولید نماید و همینطور میزان مرغوب بودن تولید و ارزش قابل قبولی داشته باشد، بهترین کولر آبی پرتابل به جهت شما میباشد، که در ادامه همین مطلب ما‌درها ۱۰ نوع برتر را معرفی کرده ایم و همین احتمال وجود دارااست که کولر پرتابل مد حیث شما در ادامه فی مابین آن ها باشد.

به این برهان در ادامه شکل کارگزاشتن کولر آبی در ادامه همین موقعیت آب و هوایی، هوا خنک نمی‌شود و صرفا به واسطهی موتور، باد جریان پیدا میکند.

چرا که پوشال ذاتا و بر شالوده ماهیت خود، رطوبت را نگهداری می کند و به این برهان قابلیت تولید قارچ و باکتری در ادامه فی مابین آن زیاد بالا است.

جنرال پویا علاوه بر ایجاد کولر ، اجاق گاز نیز ایجاد می کند . اگر پس از مطالعه مطالب ارائه شده فوق، پرسش ها بیشتری جهت تصمیمگیری به جهت خرید اشکال کولر آبی پوشالی یا این که سلولزی آپارتمانی، صنعتی و پرتابل گزینه نیاز دارید، میتوانید پس از تماس با تیم دماتجهیز و شمارههای داخلی 108 – 117 – 119 – 120 – 126 – 317، از کارشناسان فروش بخش تجهیزات تهویه مطبوع مشاوره بگیرید و پرسش ها خویش را مطرح نمایید.

با خرید کولر آبی برفاب ، از هر نوعی که باشد، گارانتی و سرویس ها پس از فروش کمپانی برفاب ، شامل شما خواهد بود.

در ادامه ارتفاع فصل دمای هوای خروجی کولر سلولزی تا ۳۰ % خنکتر از کولر پوشالی میباشد. پد سلولزی با داشتن استحکام مطلوب و پایدار، راندمان تبخیر خویش را که حدود ۸۳درصد هست در ادامه ارتفاع دوران نگهداری مینماید.

به این برهان ممکن هست قطعات داخلی آن در ادامه ارتفاع فصول سرد که نیازی به به کارگیری از کولر نیست، در گیر زخم شوند.

مخزن آب را تخلیه و قسمتهای گوناگون کولر را روغنکاری و بخشهای زنگزده را تمیز نمایید. همین عیب می تواند به خویش واتر پمپ ویا ترکیدگی شلینگ مربوط باشد.دریچه ها را گشوده فرمایید تا گزینه معیوب را دقیقا” شناسایی کنید.

پمپ و موتور به فعالیت رفته در ادامه اجزای داخلی کولر آذر براق از بهترین مارک، به این معنی که الکتروژن است، تا مهر تاییدی بر میزان مرغوب بودن بی مانند همین متاع باشد.

همین دستگاه پرتابل مهم طراحی زیاد قشنگ و مجهز به حرفه حلزونی با اقتدار زیاد بالا است، که در ادامه گونه خویش مخصوص به شخص است.

اقتدار موتور ۳/۴ اسب بخار مجهز به ترموستات تهیه دما تایمر شفاف و خاموش. به عنوان مثال در ادامه وضعیت شفاف بودن کولر چنانچه خاموش کنیم.

کولر سلولزی تا موقعیت دمای محیطی ۴۰ مرتبه سانتیگراد پاسخگو است، در ادامه حالی که کولر پوشالی حداکثر و در ادامه بهترین وضعیت تا موقعیت دمایی ۳۷ مرتبه پاسخگو میباشد.

خوبتر هست عملکرد نمایید تا آن را به صدق کارگزاشتن کنید. کمتر دما تا حدود ۲۱ مرتبه منش من آزمون کردم .

زیاد خوب فعالیت کرد و در ادامه اوج گرما نشون اعطا کرد که میتونه دمای اتاق منش ۱۰ مرتبه اندک کنه. اقتدار پرتاب باد لطف داره ، یه اتاق ۲۵ الی ۳۰ متر منش خنک میکنه .

سیستم آبرسانی همین کولر آبی به نوع ای طراحی شده هست که همه آب پمپاژ شده بر بر روی پوشالها پخش شده و سبب ساز می شود که در ادامه تابستان از خنکی باد مطبوعی بهره مند گردید .

کولر آبی پرتابل هیتما مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی است. مجهز به دکمه دو قطبی. کولر پرتابل آبی هیتما مهم مبداء آب سرد هست که مجهز به پمپ آب است.

از همین دو گزینه می اقتدار همین عاقبت را گرفت که کولر آبی در ادامه ظواهر مهم ارزش کمتری هست اما چنانچه عالی به قضیه بنگریم کولر سلولزی مهم صرفه اقتصادی بیشتری است. Th is post w​as g​enerat᠎ed by G᠎SA C onte᠎nt G ener ator DEMO.

حجم کولر ۵۵۰۰ مقدار محل ورود آب ۱/۴ اینچ ولتاژ محل ورود الکتریسیته ۲۲۰ ولت. مشخصات فنی حجم کولر ۷۰۰۰ مقدار محل ورود آب ۱/۴ اینچ ولتاژ محل ورود الکتریسیته ۲۲۰ .دهانه خروجی باد ۵۲۰ × ۵۴۰ بیشینه اقتدار باد دهی ۷۹۹۰ متر مکعب در ادامه ساعت.

تکفاز دهانه خروجی باد ۴۸۵×۴۸۲ بیشینه اقتدار باد دهی ۶۴۶۰ متر مکعب در ادامه ساعت. بیشینه اقتدار باد دهی ۳۹۰۰ متر مکعب در ادامه ساعت اقتدار پمپ ۱.۶۰ HP.

مشخصات فنی ولتاژ محل ورود الکتریسیته ۲۲۰ بیشینه اقتدار باد دهی ۱۲ متر مکعب در ادامه ساعت. گرمایشی و سرمایشی امکان گردش باد اقتدار باد دهی ۴۰۰ CFM مطلوب به جهت فضای ۳۰ متری.

بالانس ظریف استاتیکی و دینامیکی حرفه در ادامه کولر سلولزی انرژی بعلاوه به کارگیری از لرزهگیر و واشر مطلوب در ادامه محل اتصال شالوده حرفه و بدنه، مقدار انتقال صدا به درون را به دستکم میرساند.

کدام کولر آبی پرتابل به جهت من مطلوب است؟ تهیه تسمه: همین سطح در ادامه گزینه خدمت کولر آبی سوای تسمه، موضوعیت ندارد.

کولرهای آبی پوشالی کهن ترین کولرهای گزینه به کارگیری در ادامه فی مابین مردمان بوده و سالهاست که در ادامه اکثری از خانهها یافت میشوند.

همین گزینه بر مقدار هوایی که از پشت بام به شما میرسد، اثر گذاری دارد. منجر ورود گرد و غبار به درون دستگاه هم شده و می تواند فساد زودهنگام را به ملازم داشته باشد.

وجود سایبان منجر خودداری از زنگ زدگی و تغییر و تحول رنگ بدنه کولر آبی می شود. همین شبکه فی مابین روزنه هوا و برزنت قرار داشته و هر چه میزان بتوان از بازخورد نور آفتاب با همین نصیب خودداری نمود ، سرمای به وجود آمده ، تلفات کمتری داشته و راندمان خنک کنندگی کولر آبی ارتقاء خواهد یافت.

به کارگیری از رنگ پودری الکترو استاتیک و مقاوم در ادامه برابر تابش آفتاب. از دیگر مشخصات همین کولر ها بدنه محکم و مقاوم هست .

البته همین کولر نسبت به کولر گازی اندک هزینهتر و نسبت به کولر آبی عادی از سرمایش بهتری برخوردار است.

طراحیش زیباست.، سرمایش و گرمایش لطف داره. مصرف آب مقداری دارند. همین کمپانی ایجاد کننده اشکال کولرهای آبی و سلولزی است، همه محصولات همین کمپانی معمولا به شکل اندک مصرف از حیث الکتریسیته و همینطور آب ایجاد می‌شوند و مهم برچسب انرژی A هستند.

همینطور کولرهای انرژی مهم امکان انقطاع دو قطب میباشند که بهمنظور حفاظت در ادامه برابر خطاهای ناشی از سیمکشی غلط فاز و نول در ادامه زمان کارگزاشتن کولر، هر دو قطب به طور همزمان انقطاع میشوند.

کولرهای آبی صنعتی میتوانند به دو شکل کولر سلولزی مهم پد سلولزی و یا این که نظیر کولرهای سنتی مهم پوشال باشند.

کولر GP-750 جنرال پویا یکی از از محصولات همین کمپانی هست که با مشخصات شبیه کولرهای دیگر و با میزان مرغوب بودن وارد بازار گردیده هست .

جنرال پویا با شعار اهل ایران کالای با میزان مرغوب بودن اهل ایران بخر در ادامه رقابت با دیگر برندهای موجود در ادامه بازار از حیث میزان مرغوب بودن و کمیت رقابت تنگ و تنگی را دارااست .

الکتروموتورهای چینی نیز در ادامه بازار وجود دارا هستند و با ارزش مناسبتری فروخته میشوند، البته همین موتورها به میزان برندهایی که در ادامه نصیب بالا اسم بردیم، باکیفیت نمیباشند و ممکن هست سپس از مدت کوتاهی دیگر تلاش کهن را نداشته باشند.

پمپ آب موجود در ادامه مبداء را به فیلتر سلولزی میرساند. پوشال بستر مستعدی به جهت رویش قارچ و باکتری به حساب میآید، در ادامه حالیکه پد سلولزی به برهان رزینهای صنعتی بهکار رفته در ادامه آن چنین شرایطی را ندارد.

کولر آبی انرژی یکی از از دوستداشتنی ترین محصولات همین کمپانی هست که به شکل سلولزی ایجاد می شود. ازش تماما راضیم. هر چندین کولر گازی داشتم پول کمپرسور اونو دادم همین کولر و هزینه برقم نیز ذیل اومد.

همین نوع با طراحی یگانه خویش و گونه کارکردی که دارد، از گونه کولرهای آبی پرتابل یا این که قابلحمل محسوب میشود.

البته چند دیگر نیاز به تعمیر و یا این که حتی ردوبدل قطعات دارد. کارگزاشتن کولرهای آبی نیاز به علم صحیح از کانالکشی است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.