55 بازی + لینک دانلود زومجی (2)

55 بازی + لینک دانلود – زومجی
دانلود بازی , دانلود بازی, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی ها, دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتری

البته بازی کمی سنگین است و احتمالا برای تجربه آن به گوشیهای قدرتمند نیاز پیدا خواهید کرد. در ظاهر، انجام این کار بسیار ساده است، اما با کمی تلاش متوجه میشوید که Cross Road حسابی چالشبرانگیز است و قرار نیست بهراحتی در آن موفق شوید.

دانلود بازی کامپیوتر

بنابراین داستان بازی دیتا دار Genshin Impact نیز در دنیایی خیالی با نام Teyvat روایت میشود که زیبایی و عظمت بسیار زیادی دارد و بازیکنان میتوانند ساعتها در دنیای بازی جستجو کنند.

اگر با داستان سریال The Walking Dead آشنایی داشته باشید، احتمالا بدانید که در این بازی هم نقش شخصیتی را بر عهده خواهید داشت که در دنیایی تسخیر شده توسط زامبیها زندگی میکند و باید برای بقای خود و گروه دوستانش تلاش کند.

دانلود بازی برای کامپیوتر

خالق بازی The Walking Dead نیز استودیو Telltale Games است که در این بازی به سراغ سبک وحشت و بقا رفته است و البته همچنان داستانی فوقالعاده ارائه کرده که وابستگی بسیار زیادی به انتخاب بازیکنان دارد.

این بازی یکی از بازی های بسیار جذاب و پر مخاطب برای آیفون و اندروید است که شماره های بسیار مختلفی از آن عرضه شده است.

ماست وانتد که پورتی از نید فوراسپید 2012 روی گوشی به حساب میآید، همان المانهای آشنا سری را به ارث برده و در اینجا نیز طی مسابقات غیرقانونی به مصاف بهترین اتومبیلرانهای شهر میروید.

مشابه قسمتهای قبلی آسفالت 9 هم یک بازی ماشین سواری آرکید است و بنابراین در آن نیز با کنترل اتومبیلی که دارید به رقابت با هوش مصنوعی یا بقیه بازیکنها میروید.

دانلود بازی ها

درست مانند بازیهایی چون Mortal Combat و Injustice، بازی Marvel Contest of Champions نیز یک عنوان مبارزهای محسوب میشود که شخصیتهای مختلف دنیای مارول را با یکدیگر درگیر میکند.

LifeAfter از معدود بازیهایی است که از نمای سوم شخص، تجربهای با کیفیت از سبک بقا را بهتصویر میکشد و همین هم کافیست تا با وجود مشکلاتش بازی پیشنهاد بشود.

فورتزای موبایل (Forza Street) تا حد زیادی یادآور حالت Touch Drive آسفالت 9 است، همانقدر محدود و همانقدر چشم نواز.

در اینجا کنترل زیادی روی شخصیت اصلی ندارید، خودش حرکت میکند و فقط باید در زمان مناسب حمله کنید و جلوی ضربه دشمنان را بگیرید اما بازی هرچهقدر در بخش گیم پلی رو به سادهسازی آورده، در قسمت گرافیک به استانداردهای گیم لافت پایبند بوده و با وجود اینکه تقریبا سه سال از انتشارش میگذرد همچنان یکی از زیباترینهای گوشی است.

از لحاظ تکنیکی بازیهای بهتری میشود پیدا کرد ولی نکته اینجاست بازی نسبت به بقیه کلونهای دارک سولز/بلادبورن در محیطی بزرگتر اتفاق میافتاد (خوشبختانه از آن مرحلههای کوتاه اینجا خبری نیست)، گیم پلی روانتری دارد و همین هم ارزش بخش تکنیکی بازی را بالاتر برده است.

اما اینکه بین عناوین زیاد این سبک Darkness Rises را انتخاب کردیم به خاطر این بود که بازی همین چند ماه پیش منتشر شد و در همین زمان کوتاه نیز توانست خودش را به عنوان یکی از سرگرمکنندهترین نقش آفرینیهای گوشی اثبات کند.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

برای دارندگان اندروید که دستشان از گرید اتو اسپورت کوتاه مانده، بازی دیتا دار Real Racing 3 بهترین جایگزین این عنوان است.

دانلود بازی کامپیوتری

در حالت کلی حجم بازی 5 گیگابایت است ولی همانند گرید اتو اسپورت در این عنوان نیز پکهای بهبود گرافیک نزدیک به 3 گیگابایت هستند: مجموعا 8 گیگابایت.

یکی از آنها همین بازی دیتا دار گرید اتو اسپورت است که هر چند حجم کلیاش در اپ استور 4 گیگابایت نوشته ولی اگر میخواهید بازی را روی بالاترین کیفیت ممکن تجربه کنید باید چیزی نزدیک به 4 گیگابایت دیگر هم دانلود کنید که مجموعا حجم این عنوان را به 8 گیگابایت میرسد؛ گرید اتو اسپورت یک شبیه ساز رانندگی بوده و در پیست مسابقات مختلف با بقیه ماشینها مسابقه میدهید.

ظاهرا سیستم درآمدزایی اشتباه امان بازی را بریده و بههمین خاطر دیگر از آن بازخوردهای مثبتی که در ماههای اولیه عرضه بازی دیدیم، خبری نیست اما بازی را در لیست میبینید، نه فقط بهخاطر حجم بالایش بلکه بهخاطر ارائه چیزی که مدتها بود روی موبایل انتظارش را میکشیدیم.

در جریان مسابقات کار زیادی لازم نیست انجام بدهید و فقط کافیست در زمان مناسب واکنشهای درستی نشان بدهید که خسته کننده به نظر میرسد اما از آن طرف جلوههای بصری و صداگذاری فوقالعاده به کمک بازی آمدهاند تا این تجربه لذت بخشتر بشود، حداقل برای کسانی که به مسائل تکنیکی اهمیت بیشتری میدهند.

بنابراین فقط کافیست با برنامهریزی درست دشمن را از پا دربیاورید. داستان بازی که گرافیک و گیم پلی فوقالعاده خیره کنندهای دارد در جریان جنگ جهانی دوم رخ میدهد اما به جای سربازان، شما کنترل دهها تانک را به عهده خواهد داشت و باید با استفاده از آنها به دل دشمن بزنید!

عنوانی که به خاطر شباهتهایش با گاد آو وار بعضیها به آن لقب خدای جنگ موبایل را دادند. به طور کلی حالتهای مختلفی در این بازی دیتا دار قرار داده شده که میتواند به صورت انفرادی یا با همکاری دیگران آنها را تجربه کنید که تمام آنها تجربه بسیار سرگرم کنندهای را ارائه میکنند.

شاید در گذشته بازیهای فوتبالی موبایل بسیار ساده بودند که تنها مسابقات ساده فوتبال بین بازیکنان را شامل میشدند اما eFootball PES 2021 یکی از کاملترین شبیهسازهای فوتبال برای موبایل محسوب میشود.

تاکنون بازیهای بسیار زیادی بر اساس جهان مارول ساخته شده که در بین طرفداران محبوبیت بسیار زیادی دارند، زیرا در این بازیها، بازیکنان میتوانند کنترل شخصیتهای مورد علاقه خود را در دست بگیرند و Marvel Contest of Champions نیز یک بازی دیتا دار بر اساس جهان مارول محسوب میشود که کنترل شخصیتهای این دنیا را در اختیار بازیکنان قرار میدهد.

در ابتدا میتوانید شخصیت خود را از بین چندین قهرمان قابل انتخاب، انتخاب کنید و همچنین تمام موارد آن، مانند مدل مو، ابرو و نحوه لباس را به طور کامل شخصی سازی کنید.

با شروع اولین مرحله از بازی متوجه زیبایی بیشازاندازه محیطهای بازی میشوید که حسابی شما را غرق خود میکند. گریس به طرز باورنکردنی زیباست و حتی معماهای بازی با وجود اینکه تلاش میکنند تعامل مخاطب با بازی را افزایش دهند اما چون ساده هستند حواستان را از این زیبایی پرت نمیکنند.

با وجود اینکه چند سال از انتشار پورت موبایل جیتیای سان آندریاس میگذرد و قیمت بازی هم آنقدرها ارزان نیست اما هنوز در آمارها سان آندریاس جزو پرفروشترین بازیهای ماجراجویی گوشی است. ᠎This data h᠎as ​be en generated by G SA C onte nt Gen erat or ​DEMO!

همچنین با گذشت زمان میتوانید آنها را شخصی سازی کنید و مهمتر اینکه میتوانید فنون جدیدی برای آنها یاد بگیرید.

در حالت زندگی جدید برای کشف مناطق مختلف و ملاقات با دوستان جدید در طول مسیر وارد شوید و پس گپ زدن با آنها و کسب اطلاعات بیشتر در موردشان، بازی های مورد علاقه خود را از مینی بازی ها با جمع آوری جواهرات کامل کنید و مجموعه خود را را با امکانات بی پایان بسازید و شخصیت های خود را ایجاد کنید.

کسب بی سی به صورت رایگان در فضای بازی و پلتفرمهای مرتبط بسیار دشوار است و پروسه طاقتفرسایی دارد. دانلود بازی DEATHLOOP 👍 “دسلوپ” کامپیوتر عنوان یکی از محبوب ترین بازی های اکشن برای کامپیوتر است که در مدت زمان کم انتشار خود توانسته محبوبیت خوبی را کسب کند.

این ژانر نیز ژانرهای فرعی مختلفی را در خود جای داده است؛ مانند بازیهای رزمی، تیراندازی، مبارزهای و سکوبازی. اسکوئرانیکس برای کاهش حجم عنوانش بازی را در ده قسمت عرضه کرده و هر قسمت که خودشان هم چند ساعت هستند، بازیکن را در محیطی متفاوت به ماجراجویی میفرستد.

حالا که سریال چرنوبیل (Chernobyl) سر و صدای زیادی به پا کرده و به رتبه یک بهترین سریالهای IMDB از نگاه مردم راه یافته، بد نیست نیمنگاهی هم به بهترین بازی موبایل الهام گرفته از این فاجعه تاریخی بیاندازید.

در بازیهای فانتزی، مهمترین اصلی یک دنیای خیالی و افسانهای محسوب میشود. نکته اصلی و مهم بازی داستان آن است که بر اساس مجموعه کمیک بوکی با نام Fables ساخته شده و بسیاری از شخصیتهای خیالی داستانها فانتزی مانند «سفید برفی» در آن حضور دارند.

همانند نسخه پلتفرمهای خانگی، در اینجا نیز نقش شخصیتی با نام کارل جانسون را دارید که میخواهد قاتل مادرش را پیدا کند.

This art​ic​le has be en generat​ed wi᠎th the ᠎he lp  of GS A Co​nten t Ge​ne​rator DE᠎MO.

با این حال سال 2020 نسخه جدیدی از آن تحت عنوان League of Legends: Wild Rift برای پلتفرمهای موبایل منتشر شد که از همان ابتدا مورد استقبال قرار گرفت و هم اکنون نیز یکی از بهترین بازیهای چندنفره و دیتا دار محسوب میشود.

شما هم اکنون می توانید این بازی بسیار زیبا را با حجم کم از سایت یاس دانلود دریافت نمایید. با این حال عظمت دنیای بازی نشان دهنده حجم بسیار زیاد آن نیز است، بنابراین برای تجربه Genshin Impact به فضای خالی نسبتا زیادی نیاز خواهید داشت.

در بازی و برخلاف بقیه عناوین مشابه، کنترل شخصیت اصلی را ندارید و به کمک کامپیوترها و تلفن با او ارتباط برقرار میکنید؛ بعد از هر صحبت یا رفتاری که انجام دادید، کاراکتر داستان به حرفتان گوش داده و واکنش نشان میدهد.

آدمار که تنها، افسرده و نا امید است، روزی خواب می بیند که یک موجود افسانه ای از جنگل به سراغ او آمده و به او می گوید که در صورتی که مأموریتی خاص را انجام دهد، می تواند به سرزمین Valhalla یا همان بهشت وایکینگ ها جایی که Vaskr و پدر و مادرش نیز در آنجا هستند برود.

یکی از بازی های رایگان در سبک ریسینگ که طرفداران خاص خود را دارد فورزا استریت نام دارد. بازیهای سری لیگ آف لجندز (League of Legends) که با نام LOL هم شناخته میشوند از حدود یک دهه پیش وجود داشتهاند و نسخه اولیه آنها در سال 2009 منتشر شده است.

سم فیشر و گروهش ماموریت دارند حملات یک گروه تروریستی به نام Engineers را متوقف کنند. Marble Legend یک بازی پازلی از استودیوی بازیسازی easygame7 می باشد که بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده که تا بحال بیش از 50 میلیون طرفدار پیدا کرده است.

بازی جستجوی اژدها در دو نسخه اصلی و هک شده بی نهایت بصورت کاملا رایگان قابل دریافت بر روی موبایل می باشد.

این بازی فاقد حالت تک نفره میباشد که تمامی مراحل آن بصورت گروهی و آنلاین باید انجام شود. در حین انجام کار، شما باید با افراد نظامی هم مقابله کنید.

در این بازی شما کنترل یک نمودار موجی سینوسی را دارید و باید آن را در یک دنیای انتزاعی و پر از مانع هدایت کنید.

«تمدن ۶» (Civilization VI) از آن برگ برندههای iOS است که دارندگان دیوایسهای اندرویدی همیشه باید حسرت داشتنش را بخورند.

در این بازی اندرویدی شما باید اژدها پرورش دهید، به آن ها آموزش دهید و در نبردهای مختلف شرکت کنید.

با انبوهی از زامبی های وحشی در قسمت های داستانی و در مکان های جدید ویران شده در سراسر جهان مبارزه کنید.

این بازی تلفیقی از شانس و هیجان بسیار بالا خواهد بود. همانطور که مطلع هستید این کمپانی بازی های بسیار معروفی در رزومه کاری خود ثبت کرده که با یک جست و جوی ساده در گوگل مشخص می شود.

سری بازیهای شوتر Modern Combat در چند سال گذشته بسیار مورد توجه طرفداران بازیهای ویدیویی قرار گرفته است. بازی دیتا دار The Room: Old Sins برای طرفداران معماها و افرادی که دوست دارند در بازی از هوش خود بهره ببرند ساخته شده است و به هر نحوی میتواند شما را سرگرم کند.

بنابراین تجربه بازی Marvel Contest of Champions برای طرفداران دنیای مارول و البته سبک مبارزهای پیشنهاد میشود. در این بازی شما می توانید…

در این بازی در نقش یک آموزشدهنده پوکمون به ماجراجویی در خیابان میپردازید. پشتیبانی از تمام لیگهای جهان، وجود تمام بازیکنان با شکل ظاهری شبیه به خود و وجود حالتهای مختلف در بازی از جمله ویژگیهایی است که این بازی را به یک عنوان ورزشی مناسب و فوقالعاده تبدیل کرده است.

از طرفی دیگر تانکهای درون بازی که به خوبی طراحی شدهاند، چهار نوع مختلف را تشکیل میدهند که هر کدام از آنها قابلیتهای منحصر به فرد خود را دارند.

در طول بازی باید تصمیمهایی زیادی بگیرید که داستان بازی را تشکیل میدهند. البته به فضای خالی مورد نیاز و سنگین بودن آن نیز باید توجه داشت.

این فروشگاه که اخیرا توانسته درخشش خوبی در بازار یوسی و بی سی پابجی به نماش بگذارد، فعالیتی رسمی در ایران دارد و میتوان نماد اعتماد الکترونیکی را در نواحی پایین این سایت مشاهده کرد که سندی مبنی بر معتبر بودن آن است.

سبک بازی دیتا دار Star Wars: Knights of the Old Republic نقش آفرینی است و در آن شخصیتها، موجودات و سلاحها و همچنین سرزمینها مختلفی قرار گرفته است و همچنین میتوانید با استفاده از قدرتهای مختلف خود دشمنان را نابود کنید.

به عنوان مثال در حالتی از بازی میتوان لحظات مهم فوتبال را به سبک دلخواه خود شبیهسازی کرد. علاوه بر این میتوانید حالتهای مخصوص به خود را نیز ایجاد کنید که در آنها قوانین کاملا به شیوه دلخواه تنظیم میشوند و همچنین آنها را نیز میتوانید با گروهی از دوستان خود تجربه کنید.

در بازی Rescue Party Live با دوستان خود متحد شوید تا مردم را از بلایا در این ماجراجویی فوق العاده نجات دهید.

در بازی Fruit Ninja می توانید به سه حالت مختلف به بازی کردن بپردازید و توجه داشته باشید که در بعضی مراحل برای گمراه کردن شما بمب هایی به جای میوه ها پرتاب می شوند که با تماس با شمشیر منفجر می شوند و یکی از جان های خود را از دست خواهید داد.

ما در سایت تعمیر پی سی با بررسی هایی که انجام دادیم، بهترین سایت های دانلود بازی کامپیوتری را طبقه بندی کردیم تا شما همراهان همیشگی بتوانید در انتخاب بهترین ریپک اولویت بندی کنید.

بازی Guild of Guardians، بازی جدیدی از سازندگان بازی Gods Unchained است که پیشتر آن را نیز به شما معرفی کردیم.

کمپانی های بزرگ دنیا با فهمیدن این موضوع، همیشه در برنامه های تولید خود، بازی های کامپیوتری این سبک را قرار می دهند.

همان طور که ذکر کردیم، بازیهای در سبک بتل رویال، با معرفی پابجی و فورتنایت بر سر زبانها افتادند و تقریبا هر شرکت بازیسازی، سعی بر تولید بازی در این سبک کرد.

با توجه به فلسفه تولید بازی پابجی موبایل لایت، میتوان گفت تمام کاربران از این بازی رضایت دارند؛ چراکه این اپلیکیشن فضای زیادی اشغال نمیکند و یک اپلیکیشن کاملا سبک شمرده میشود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.